katalog.gtw.pl

ZAŁÓŻ SWÓJ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY - WWW.ABC24.PL

KATALOG STRON » Polityka, Rząd i Bezpieczeństwo

AdministracjaBezpieczeństwo narodowePartiePolicjaPolitycyRządUgrupowania i organizacjeWyboryx Inne

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |

Administracja budynków Warszawa, Kraków INTAKTO
Nasza specjalizacja to współpraca ze Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz administracja budynków (Warszawa, Kraków) prywatnych właścicieli i lokalami użytkowymi. Administracja budynków Warszawa i Kraków: Administracja budynków - Nasze ważniejsze osiągnięcia w roku 2008: - Wykonanie ocieplenia budynku przy ul. Bonifacego 88 i uzyskanie premii termomodernizacyjnej - Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, doposażenie węzła co w moduł ciepłej wody użytkowej i ocieplenie budynku przy ul. Czerskiej 7/9 - Doposażenie węzła co w moduł ciepłej wody użytkowej przy ul. Karłowicza 20 - Kapitalny remont dachu (wymiana częściowa więźby dachowej) przy ul. Tynieckiej 28 - Wymiana trasy kanalizacyjnej wraz z wymianą pionów kanalizacyjnych i zimnej wody oraz doposażenie w instalację ciepłej wody użytkowej przy ul. Odolańskiej 24 - Wymiana kotła gazowego centralnego ogrzewania przy ul. Karłowicza 16 - Wymiana instalacji centralnego ogrzewania przy ul. Kieleckiej 39 - Remont klatki s
http://czynsze.com/osiagniecia.html

ALBUM POLSKI - Interaktywny Album Heraldyczny RP
Herby i flagi miast i miejscowości polskich, województw, powiatów i gmin, bannery, witacze, prezentacje.Archiwalia, Bibliografia, Historia, Etykieta flagowa. System promocji polskich miast i gmin. Nasze małe ojczyzny - fotografie. Fotoplastykon. Kompleksowy serwis heraldyczny
http://www.pl.info.pl

bezrobotnik
Pismo Polskiej Partii Bezrobotnych i Krzywdzonych. Zawiera informacje i polemiki z wszystkich dziedzin zycia polskiego życia politycznego z uwypukleniem patologii społecznych, gospodarczych i politycznych. Redaktor naczelny - Jan Fabisiak.
http://www.bezrobotnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
BIP 2010 to pakiet oprogramowania przeznaczony do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej wedle przepisów prawnych obowiązujących na rok 2010. Nasz produkt jest zintegrowaną platformą do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej.
http://bip2010.pl

Biuro Poselskie Małgorzety Marii Gosiewskiej
Bezpłatne porady prawne, porady społeczne wsparcie dla osób niepełnosprawnych
http://www.biuroposelskie.com

Blog o polityce i nie tylko
Strona poświęcona moim spostrzeżeniom odnośnie polityki a także dająca możliwość dowiedzenia się czegoś na temat pisarzy takich jak Stephen King czy Rampa. O polityce jednak częściej będzie można przeczytać. Na stronie można znaleźć także moje opowiadania i fragmenty książki, którą akurat piszę. Jeżeli chodzi o mnie to polityką zacząłem się interesować jakieś 20 lat temu, wtedy jeszcze nie było takich urządzeń jak blogi katalogi inne takie. Wszystko trzeba było zapisywać na kartkach, albo nagrywać na magnetofon. Teraz człowiek jest bardziej mobilny i można dzięki temu podzielić się swoimi spostrzeżeniami jeżeli chodzi o to co nas gnębi i męczy. Zapraszam wszystkich, którym też to doskwiera, aby zacząć myśleć jak to wszystko zmienić. Daje możliwość pełnej swobodnej wypowiedzi i nikt nie zostanie pozbawiony głosu. Jeżeli, ktoś nie będzie się zgadzał z moimi poglądami proszę pisać. Ten blog jest otwarty na wszystkich. Cała bajka polega na tym, że jak się nie zgadzasz z czymś to napisz dlaczego. A nie jak to większość dzieci mówi „nie bo nie” Zapraszam gorąco
http://ksiegarnia.naturefuture.pl

Bogusława Maria Towalewskia - Poseł na Sejm RP - Oficjalna strona
Zapraszamy na oficjalną stronę poseł na Sejm RP Bogusławy Towalewskiej
http://www.towalewska.pl

Czas na zmiany Stanisław Cora
Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Cory. Nadszedł czas na zmiany. Program wyborczy kandydata na prezydenta miasta Gdańsk. Przeczytaj dokładnie i zapoznaj się z naszymi założeniami wyborczymi. Miasto Gdańsk musi koniecznie odżyć jako miasto portowe.
http://czasnazmiany.info

Drogi kołobrzeg
Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu - sieć dróg, Powiat Kołobrzeski. Na stronie informacje o ZDP Kołobrzeg, informacje drogowe - drogi powiatowe, ulice, mosty. Także informacje o przetargach organizowanych przez ZDP Kołobrzeg.
http://www.zdp.kolobrzeg.pl/

Eryk Mistewicz
Konsultant polityczny, autor strategii marketingu narracyjnego. Kampanie marketingowe i konsultacje PR. Na stronie www.erykmistewicz.pl zgromadzono najciekawsze casy kampanii marketingowych i operacji promocyjnych.
http://www.erykmistewicz.pl

Forum Polityczne
polityczne Forum - dyskusje o polityce i politykach. Polska scena polityczna. Komentarze do wydarzeń politycznych w Polsce i na Świecie. Ciekawe dyskusje związane z polityką.
http://polityczne-forum.wfe.pl

Forum polityczne skandale polityczne.
Zapraszamy na ciekawe dyskusje polityczne takie jak skandale polityczne, afery, najnowsze wydarzenia z Polski i ze świata. Wypowiedz się na temat partii rządzących w kraju, polityków. Powiedz co myślisz, nie bój się wyrażać własnego zdania na tematy polityczne i religijne. Coraz częściej słyszymy w mediach o różnego typu aferach i skandalach politycznych w Polsce, na te tematy po prostu trzeba rozmawiać.
http://skandale-polityczne.pl

Fundacja Nasze Sudety
Strona fundacji aktywizacji i rozwoju obszarów wiejskich oraz małych miast - Nasze Sudety. Na stronie aktualności z życia fundacji, forum, ankiety i inne.
http://www.naszesudety.org

Hemp Lobby Zrzeszenie Przemysłu Konopnego
Konopia – to nie tylko marihuana i legalizacja, - to przemysł, rolnictwo,medycyna Pierwsza organizacja która Weryfikuje i daje gwarancje wiarygodności sprzedawcom oferujących szeroki wybór - produkty konopne, akcesoria do palenia Czarna lista to wykaz oszustów –nieuczciwie sprzedających ziarno konopi jako nasiona ganji. Fabryka propaganji rozdaje i rozsyła za darmo, gadżety, vlepki, ulotki, plakaty. Posiadamy najwieksza liste Traffic - headshop, growshop ,seedbank, firmy dystrybucyjne.
http://hemplobby.kanaba.info

infobroker wyszukiwanie i przetwarzanie informacji
Wyszukamy informacje dla Ciebie lub Twojej firmy. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty.
http://info.maryott.net

Inicjatywa SOSMalbork
Strona poświęcona działalności Inicjatywy SOS-Malbork i jej programom: Malborski Bank Żywności i Biuro Pośrednictwa Pracy dla Wolontariuszy
http://www.sos.wortal.malbork.pl

InnaLiga.pl Wybory Prezydenckie 2010
Forum wymiany informacji dla 8 kandydatów, którzy są pomijani w głównych mediach
http://innaliga.pl

Józef Sakowicz, Samoobrona Gdynia
Józef Sakowicz - kandydat na posła - Samoobrona ogręg nr 26 Gdynia, pozycja nr 9
http://www.sakowicz.org

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |
Strona: 1 / 5Następna >>Ostatnia >>>
Przejdź do strony: [1]2345