katalog.gtw.pl

ZAŁÓŻ SWÓJ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY - WWW.ABC24.PL

KATALOG STRON » Edukacja i Nauka

Biblioteki i wydawnictwaInstytuty i instytucjeSzkołyUczelnie Wyższex Inne

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |

ABC Testy Gimnazjalne 600 zadań z egzaminów z rozwiązaniami
ABC Testy Gimnazjalne to program komputerowy zawierający z swojej bazie blisko 600 zadań z zeszłych egzaminów gimnazjalnych, nie tylko z odpowiedziami, ale również z rozwiązaniami zadań. Program stanowi cenną pomoc dla gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Program podzielony jest na część z zadaniami zamkniętymi i część z zadaniami otwartymi, umożliwia także losowanie testu. Przygotuj się dobrze, do tego ważnego w życiu każdego gimnazjalisty egzaminu.
http://www.testygimnazjalne.com.pl

ABC Tlumaczeń
Korzystając z naszej bezpłatnej usługi będziesz mógł przetłumaczyć tekst na dwa sposoby w 51 językach
http://translator.w-sieci.eu

Ability English School
Ability English School powstało w Warszawie w 1996 roku. Proponujemy tradycyjne szkolenia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy języka biznesowego i specjalistyczne, kursy konwersacyjne, szkolenia i kursy wyjazdowe w kraju i za granicą. Zatrudniamy nauczycieli z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Australii oraz Polski. Wszyscy lektorzy legitymują się certyfikatami CELTA, DELTA, TEFL lub dyplomami ukończenia filologii angielskiej.
http://www.ability.com.pl

Absolwenci Technikum Samochodiwego w Strzelinie 1961
reminiscencje absolwenta Technikum Antoniego Nowaka.Stare zdjęcia z lat 1956-61.
http://absolwenci1961.republika.pl

absolwenci uczniowie
absolwenci wykaz uczelni uczniowie oraz domy studenckie wzory pism akademiki forum wiadomości studenckie wszystko w jednym miejscu
http://www.absolwenci-uczniowie.pl.tl

Absolwenci Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej
Witryna absolwentów i studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Znajdziesz tutaj informacje o zjazdach absolwentów i spotkaniach elektryków, wydarzeniach na Wydziale Elektrycznym i Politechnice. Relacje i zdjęcia z imprez: Bal Elektryka, Dni Elektrona, Dzień Sportu, Igry Studenckie, studenckie otrzęsiny, wycieczki i seminaria elektryków.
http://www.elektrycy.net

Aby nauczyć się angielskiego lub dowolnego języka obcego skutecznie, przyjemnie,szybko
Zapraszamy do English Way School Szkoły Języków Obcych w Ząbkach - najlepsze miejsce do nauki języka angielskiego i innych języków obcych. Wykwalifikowani nauczyciele, obszerne, ciche sale, przyjemna i motywująca atmosfera, oraz konkurencyjne ceny - wszystko to czeka na naszych słuchaczy. Nie zwlekaj, sprawdź nas - przyjdź na bezpłatny test kwalifikacyjny. Przygotowujemy do egzaminów gimanzjalnych (humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy) oraz do egzaminów z języków obcych (gimnazjum, matura, FCE, CAE, CPE, LCCI, Toefl, Toeic i inne). Zapraszamy także przedszkolaki, na nich czeka specjalna sala pełna kolorów. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam, dlaczego warto się uczyć w English WAy School w Ząbkach. tel. 606 626 747 e-mail: kontakt@englishway-szkola.pl ul. Piłsudskiego 154 (obok przystanku 145, na rogu ul. Skrajnej, blisko ul. Powstańców).
http://www.englishway-szkola.pl

Aby zaliczyć
Rozwiązuję zadania z matematyki i fizyki. Wejdź, nie pożałujesz.
http://korki.szczecin.pl

Academia Warszawskiej Szkoły Reklamy
Najstarsza i najbardziej renomowana szkoła reklamy w Polsce. Specjalizacje: grafika, fotografia, realizacja TViF, strategia reklamy i PR. Tryby nauki: dzienny, zaoczny, ITN. Własne studio filmowe i fotograficzne, montażownia online, ciemnia, komputerowe pracownie projektowania graficznego PC i MAC, pracownia planowania mediów, DKF, biblioteka branżowa, pracownia malarska i inne. Zatrudnia wyłacznie wykładowców praktyków i słynie z niezwykłej atmosfery. Podstawowym atutem placówki jest staranne przygotowanie absolwentów do pracy zawodowej i pomoc w opracowanie autorskich teczek prac (portolio). Program praktyk autorskich i klub absolwentów warszawskiej szkoły reklamy służy aktywnemu poszukiwaniu pracy. Strona internetowa warszawskiej szkoły reklamy to vortal poświęcony technikom komunikacji marketingowej. Znajdziesz tam biblioteki tematyczne, encyklopedie, szkolenia specjalistyczne, forum i chaty poświęcone problematyce reklamy, pomoc dla osób piszących prace z zakresu marketingu, dyskusje i linki branżowe.
http://szkolareklamy.pl

Academy of New York kursy językowe angielski Warszawa
Amerykańska szkoła językowa w Warszawie prowadzi kursy języka angielskiego. Oferujemy kursy języka angielskiego, business English, indywidualne lekcje języka angielskiego oraz szkolenia językowe dla firm. Kursy języka angielskiego tylko z native speaker. Koncentrujemy się na nauczaniu amerykańskiej odmiany języka angielskiego jako języka obcego (ESL). Oferujemy regularne kursy językowe, stawiając na jakość i efektywność. angielski, warszawa, kurs, angielskiego, kursy, szkoła, językowa, native speaker, wakacyjny, dla, dzieci, intensywny, bussines, językowe, nauka, języków, obcych, darmowe, promocja, lekcje, szkoły, kursy.
http://www.academyofnewyork.com

Accent Szkoły języka angielskiego.
Szkoły języka angielskiego Accent oferują kursy języka angielskiego dla firm, polish for foreigners, polish courses, angielski dla dzieci i dorosłych.
http://www.accent.krakow.pl/

ACCENT WARSZAWA NOWOCZESNE KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM
Szeroka oferta kursów przeznaczonych dla osób czynnych zawodowo. Indywidualne podejście do Klienta, profesjonalni lektorzy, nadzór metodyczny, atrakcyjne ceny, dojazd do Klienta gratis. Oferujemy: angielski (Business English), niemiecki (Wirtschaftsdeutsch), rosyjski, niderlandzki/holenderski, hiszpański, francuski, włoski, Polish for Foreigners Zapraszamy
http://accent.waw.pl

Adaptacja w przedszkolu
Strona poświęcona problemom adaptacyjnym dzieci nowoprzyjętych do przedszkola.
http://adaptacja.za.pl

Agencja Tłumaczeń MOST
Dbamy o to, by Państwa tłumaczenia trafiały do właściwych tłumaczy. Posiadamy specjalistów z różnych branż, native speakerów wielu języków i to oni zapewniają tak wysoką jakość naszych tłumaczeń
http://www.most-tlumaczenia.eu

Akademia angielskiego online
Nauka angielskiego on-line. Bogata baza testów i ćwiczeń z angielskiego. Materiały dla nauczycieli. Oferta dla szkół językowych.
http://www.elesson.pl/

Akademia Biznesu MDDP szkolenia, kursy, konferencje, rachunkowość, podatki VAT, CIT, PIT, MSR MSSF,
Akademia Biznesu MDDP organizuje szkolenia otwarte księgowe, kursy zawodowe i konferencje z zakresu podatków, rachunkowości, finansów, zarządzania, biznesu oraz kadr i prawa. Jeden z liderów branży szkoleniowej w Polsce.
http://akademiamddp.pl

Akademia Dashofera Szkolenia, branżowe szkolenia, seminaria szkoleniowe, kursy szkoleniowe
Akademia Dashofera :: Szkolenia, branżowe szkolenia,fachowe konferencje, warsztaty dokształcające, specjalistyczne szkolenia
http://www.akademiadashofera.pl/

Akademia Espresso kawa
Akademia Espresso to pierwszy w Polsce usystematyzowany cykl szkoleń, obejmujący szeroką tematykę ‘coffee business’. Od 2000 roku szkolimy baristów, pracowników i managerów kawiarni, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie przyrządzania i serwowania kawy, oraz funkcjonowania profesjonalnych lokali kawowych. Szeroka oferta naszych szkoleń obejmuje treningi baristów, szkolenia dla managerów i właścicieli kawiarni, konsultacje, kalkulacje zwrotu inwestycji oraz audyty jakościowe funkcjonujących już na rynku kawiarni, coffee barów i restauracji. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie kawy i poznać tajniki jej doskonałego przygotowania, a także tych wszystkich, którzy być na bieżąco z najnowszymi trendami w biznesie kawowym. Dzięki współpracy z najlepszymi baristami i ekspertami zapewniamy najwyższą jakość szkoleń na światowym poziomie.
http://www.akademiaespresso.pl

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |
Strona: 1 / 72Następna >>Ostatnia >>>
Przejdź do strony: [1]23456789101112131415161718192021222324252627282930